TANEČNÍ STUDIO | Hotel Karl, Špičák - Železná Ruda, Šumava

TANEČNÍ STUDIO
Cesta: www.karl.cz > Taneční studio

Nabídka

Kontakt

Hotel Karl
Špičák 144
340 04 Železná Ruda


Tel.:
(+420) 376 397 116
(+420) 739 015 629

E-mail:
karl@karl.cz

Nepřehlédněte

Poloha hotelu je ideální pro výlety na dvě ledovcová jezera (Černé 3,5 km a Čertovo 2,5 km, případně jako okruh cca 9 km) nebo na největší šumavský vodopád Bílá strž (6 km).

Dalším blízkým turistickým cílem je vrchol Pancíře a vrchol Špičáku, v obou případech neujdete více než 3 km anebo můžete využít lanové dráhy.

Bike areál Špičák nabízí od jara do podzimu 6 skvělých bikerských drah na světové úrovni, kterou jen potvrzuje každoroční konání závodu světového poháru Downhill Cup.

V zimním období se v bezprostředním okolí hotelu nachází množství vleků a sjezdovek, včetně lyžařského areálu Špičák.

 

Taneční studio

Od roku 2011 disponuje hotel Karl také tanečními prostory s nástěnnými zrcadly. Ve studiu o ploše cca 30 m2 je také dostatek denního světla.

Prostor je ideální pro pohybová soustředění (tanec, aerobic, zumba), ale i pro volnočasové skupinové aktivity. Po individuální dohodě je k dispozici také tanečník, zumba lektor, choreograf a zaměstnanec hotelu Karl Leandro German z Dominikánské republiky.

V hotelu se konají víkendové pobyty se zumbou, zahrnující hodiny zumby i základy latinskoamerických tanců – merengue, bachaty a salsy. Termíny těchto pobytů jsou uvedeny v aktualitách.

V letních měsících roku 2012 zde probíhaly nácviky volné disciplíny soutěžící Dívka Šumavy 2012.

Nabízíme profesionální taneční show na nejrůznějších oslavách, firemních večírcích či slavnostech. Vystoupení je v níže jmenovaných stylech a originálních kostýmech (viz fotografie) - karnevalová samba, merengue, salsa, bachata, mambo.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...